Powiat Leszczyński
Na Sygnale

Wypadek samochodowy na DK 12. Interweniowały trzy jednostki straży

W czwartek po południu doszło do wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 12. Na miejscu działały zastępy z OSP Święciechowa oraz JRG Leszno i JRG Wschowa.

22 czerwca 2026·1 MIN·18 WYŚWIETLEŃ
Wypadek samochodowy na DK 12. Interweniowały trzy jednostki straży

Do zdarzenia doszło 19 czerwca 2026 roku o godzinie 16:52. Strażacy z OSP Święciechowa zostali zaalarmowani do wypadku samochodowego na trasie drogi krajowej nr 12. Na miejsce wyjechał jeden zastęp jednostki.

Równolegle do akcji zadysponowane zostały również zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Lesznie oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej we Wschowie. Łącznie na miejscu zdarzenia działały trzy zastępy straży pożarnej. Oprócz strażaków w działaniach uczestniczył Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Był to 53. wyjazd OSP Święciechowa w tym roku.

Na podstawie: OSP KSRG Święciechowa

Galeria zdjęć

4 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.

RE
Redakcja
Redaktor Powiat Leszczyński

Polecane