Janusz Kołodziej po operacji obojczyka w leszczyńskim szpitalu
Kapitan Unii Leszno przeszedł operację obojczyka. Zabieg został przeprowadzony w leszczyńskim szpitalu.
22 czerwca 2026·1 MIN·28 WYŚWIETLEŃ

Janusz Kołodziej, kapitan żużlowej Unii Leszno, przeszedł operację obojczyka. Zabieg przeprowadzono w leszczyńskim szpitalu.
Klub podziękował dyrekcji placówki, personelowi oddziału chirurgii oraz doktorowi Maciejowi Mańczakowi za fachową i sprawną pomoc medyczną.
Na podstawie: Unia Leszno