Polonia Leszno żegna Michała Samoraka po zakończeniu sezonu
Koszykarski klub Polonia Leszno poinformował o rozstaniu z Michałem Samolakiem po zakończeniu ostatniego sezonu.
24 czerwca 2026·1 MIN·8 WYŚWIETLEŃ

Polonia Leszno ogłosiła zakończenie współpracy z Michałem Samolakiem. Zawodnik spędził w barwach lesznowskiego klubu ostatni sezon, w trakcie którego – jak podkreśla klub – wielokrotnie wyróżniał się zaangażowaniem i charakterem.
Działacze Polonii docenili jego postawę zarówno podczas meczów, jak i na treningach. Wkład koszykarza w funkcjonowanie zespołu określono jako cenny element klubowej społeczności.
Klub podziękował Samolakaowi za wspólnie przeżyte emocje, walkę o każdy punkt oraz godne reprezentowanie barw Polonii Leszno, i życzył mu sukcesów w dalszej karierze sportowej.
Na podstawie: Novimex Polonia 1912 Leszno