Powiat Leszczyński
Sport

Polonia Leszno żegna Michała Samoraka po zakończeniu sezonu

Koszykarski klub Polonia Leszno poinformował o rozstaniu z Michałem Samolakiem po zakończeniu ostatniego sezonu.

24 czerwca 2026·1 MIN·8 WYŚWIETLEŃ
Polonia Leszno żegna Michała Samoraka po zakończeniu sezonu

Polonia Leszno ogłosiła zakończenie współpracy z Michałem Samolakiem. Zawodnik spędził w barwach lesznowskiego klubu ostatni sezon, w trakcie którego – jak podkreśla klub – wielokrotnie wyróżniał się zaangażowaniem i charakterem.

Działacze Polonii docenili jego postawę zarówno podczas meczów, jak i na treningach. Wkład koszykarza w funkcjonowanie zespołu określono jako cenny element klubowej społeczności.

Klub podziękował Samolakaowi za wspólnie przeżyte emocje, walkę o każdy punkt oraz godne reprezentowanie barw Polonii Leszno, i życzył mu sukcesów w dalszej karierze sportowej.

Na podstawie: Novimex Polonia 1912 Leszno

RE
Redakcja
Redaktor Powiat Leszczyński

Polecane