Nowe Akademickie Centrum Inżynierii i Technologii otwarte w Lesznie
Akademia Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie otworzyła Akademickie Centrum Inżynierii i Technologii.

W uroczystości otwarcia Akademickiego Centrum Inżynierii i Technologii przy Akademii Nauk Stosowanych im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie wzięła udział dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Anna Szyszka.
Nowo powstałe centrum ma stworzyć lepsze warunki do kształcenia przyszłych specjalistów technicznych oraz zacieśniać współpracę między środowiskiem naukowym a lokalną gospodarką i rynkiem pracy.
Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie jest partnerem Akademii, a wydarzenie wpisuje się w szersze działania na rzecz rozwijania kompetencji mieszkańców regionu.
Na podstawie: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Galeria zdjęć
5 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.