Narkotyki w samochodzie na ulicy Poznańskiej w Gostyniu
Policjanci zatrzymali do kontroli seata, w którym ujawnili ponad 143 gramy metamfetaminy i marihuany. 27-latek usłyszał zarzuty.

Funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego podczas patrolu ulicy Poznańskiej w Gostyniu zatrzymali do kontroli samochód marki Seat. Nerwowe zachowanie czterech podróżujących nim mężczyzn wzbudziło podejrzenia policjantów.
Podczas przeszukania przy 27-latku znaleziono trzy woreczki – dwa z białym proszkiem i jeden z suszem roślinnym. Tester narkotykowy potwierdził, że zabezpieczone substancje to metamfetamina oraz marihuana. Łącznie policjanci zajęli blisko 143 gramy środków odurzających i psychotropowych.
27-latek został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Na podstawie: Policja Gostyń