OSP Potrzebowo I wygrała gminne zawody pożarnicze w Wijewie
21 czerwca na boisku sportowym w Wijewie rozegrano Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. OSP Potrzebowo zdobyło złoto.

Na boisku sportowym w Wijewie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Impreza zgromadziła drużyny rywalizujące w sportowych konkurencjach strażackich.
OSP Potrzebowo wystawiło na zawodach dwie drużyny seniorów. Pierwsza z nich – OSP Potrzebowo I – sięgnęła po pierwsze miejsce i tytuł najlepszej drużyny zawodów. Druga drużyna, OSP Potrzebowo II, uplasowała się na siódmej pozycji w klasyfikacji końcowej.
Zawodnicy obu ekip zostali docenieni za zaangażowanie i godną reprezentację swojej jednostki. W rywalizacji wzięło udział łącznie kilka drużyn, a organizatorzy oraz sędziowie zadbali o sprawny przebieg imprezy. Kibice licznie dopingowali swoich faworytów, tworząc sportową atmosferę.
Na podstawie: OSP w Potrzebowie
Galeria zdjęć
5 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.