Powiat Leszczyński
Na Sygnale

Dwóch magazynierów przywłaszczyło ponad 566 tys. zł ze sprzedaży nawozów

Gostyńscy policjanci ujawnili proceder przywłaszczenia pieniędzy. Dwóch pracownikom firmy postawiono łącznie 89 zarzutów.

23 czerwca 2026·1 MIN·14 WYŚWIETLEŃ
Dwóch magazynierów przywłaszczyło ponad 566 tys. zł ze sprzedaży nawozów

Wielomiesięczne śledztwo prowadzone przez gostyńskich policjantów specjalizujących się w przestępczości gospodarczej zakończyło się ujawnieniem poważnego nadużycia finansowego. Funkcjonariusze przeanalizowali setki dokumentów i skrupulatnie weryfikowali każdą transakcję, co pozwoliło im na wykrycie procederu przywłaszczenia środków pieniężnych pochodzących ze sprzedaży nawozów.

W wyniku prowadzonego dochodzenia zarzuty usłyszało dwóch magazynierów zatrudnionych w tej samej firmie. Łącznie postawiono im 89 zarzutów. Straty poniesione przez przedsiębiorstwo oszacowano na ponad 566 tysięcy złotych.

Na podstawie: Policja Gostyń

RE
Redakcja
Redaktor Powiat Leszczyński

Polecane