Powiat Leszczyński
Na Sygnale

OSP Święciechowa: pompowanie wody i usuwanie drzewa w jedną noc

Strażacy z OSP Święciechowa interweniowali 19 czerwca wieczorem dwukrotnie – w Wilkowicach i Lesznie.

26 czerwca 2026·1 MIN·22 WYŚWIETLEŃ
OSP Święciechowa: pompowanie wody i usuwanie drzewa w jedną noc

19 czerwca o godz. 21:15 zastęp OSP Święciechowa, który kończył zabezpieczenie imprezy na lotnisku, został skierowany do wypompowania wody z terenu jednej z firm w Wilkowicach. Po zakończeniu tej akcji druhowie udali się do Leszna, gdzie usunęli powalone drzewo.

Na podstawie: OSP KSRG Święciechowa

Galeria zdjęć

4 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.

RE
Redakcja
Redaktor Powiat Leszczyński

Polecane