OSP Święciechowa: pompowanie wody i usuwanie drzewa w jedną noc
Strażacy z OSP Święciechowa interweniowali 19 czerwca wieczorem dwukrotnie – w Wilkowicach i Lesznie.
26 czerwca 2026·1 MIN·22 WYŚWIETLEŃ

19 czerwca o godz. 21:15 zastęp OSP Święciechowa, który kończył zabezpieczenie imprezy na lotnisku, został skierowany do wypompowania wody z terenu jednej z firm w Wilkowicach. Po zakończeniu tej akcji druhowie udali się do Leszna, gdzie usunęli powalone drzewo.
Na podstawie: OSP KSRG Święciechowa
Galeria zdjęć
4 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.