Strażacy z Święciechowej wypompowali wodę z garaży w Gronowie
19 czerwca wieczorem OSP Święciechowa interweniowała w Gronowie, pomagając przy usuwaniu wody z zalanych garaży samochodowych.
26 czerwca 2026·1 MIN·25 WYŚWIETLEŃ

19 czerwca o godz. 20:45 strażacy z OSP Święciechowa zostali zadysponowani do Gronowa, gdzie wspólnie z innymi zastępami wypompowywali wodę z zalanych garaży samochodowych. Była to już 55. interwencja jednostki w tym roku.
Na podstawie: OSP KSRG Święciechowa
Galeria zdjęć
7 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.