Powiat Leszczyński
Sport

Byczki na podium! Trzecie miejsce w 7. Rundzie DPE w Rybniku

Młodzi żużlowcy Unii Leszno zajęli trzecie miejsce w 7. Rundzie Drużynowego Pucharu Ekstraligi 85-140cc.

26 czerwca 2026·1 MIN·22 WYŚWIETLEŃ
Byczki na podium! Trzecie miejsce w 7. Rundzie DPE w Rybniku

W 7. Rundzie Drużynowego Pucharu Ekstraligi w kategorii 85-140cc, rozegranej w Rybniku, leszczyńskie Byczki stanęły na najniższym stopniu podium, zdobywając łącznie 22 punkty. Najlepiej z trójki zawodników spisał się Leon Ptak, który dołożył do dorobku drużyny 11 oczek. Franciszek Kubacki zdobył 10 punktów, natomiast Tadeusz Baliński dorzucił 1 punkt.

Na podstawie: Unia Leszno

RE
Redakcja
Redaktor Powiat Leszczyński

Polecane