Szachiści ze Święciechowy zakończyli sezon finałowym turniejem
Klub SOK Skoczki Święciechowa rozegrał finałowy turniej sezonu szachowego. Rywalizacja odbyła się w trzech grupach.

Młodzi szachiści ze Święciechowy wzięli udział w finałowym turnieju kończącym sezon klubu SOK Skoczki Święciechowa. W trzech kategoriach – Młodziki Juniorzy, Młodziki Juniorki oraz Open – walczono o jak najlepsze wyniki.
W grupie Młodziki Juniorzy zwyciężył Tymoteusz Górny z dorobkiem 7 punktów, przed Janem Paszkowiakiem (5,5 pkt) i Jerzym Keinschmidtem (4,5 pkt). Wśród juniorek triumfowała Olga Kmiecik (5 pkt), wyprzedzając Hannę Fic i Marię Bartkowiak. W grupie Open pierwsze miejsca zajęli ex aequo Zofia Samol i Witold Raburski po 6 punktów, a na trzeciej pozycji uplasował się Wojciech Becela. Specjalne medale dla najmłodszych uczestników otrzymali Leon Ruta i Maria Bartkowiak.
Podczas spotkania pożegnano jednego z zawodników grupy starszej – Mateusza Koniecznego, który zmienia miejsce zamieszkania. Otrzymał od klubu i kolegów książkę z dedykacją. Kolejny sezon szachowy ruszy we wrześniu.
Na podstawie: SOK Święciechowa
Galeria zdjęć
12 zdjęć z wydarzenia. Kliknij dowolne żeby otworzyć lightbox.